Hotel Puk

BEZCHLAPTOUR I
BEZCHLAPTOUR II
RELAXAČNÍ POBYT

Hotel Puk se nachází v klidné části centra Berouna v zrekonstruovaném secesním domě v Kostelní ulici č.p. 4.

pokoj koupelna

NaganoHotel nabízí luxusní ubytování v osmi apartmá. Originalitou hotelu je pojmenování apartmánů podle jmen olympijských měst, která jsou spojena s úspěchy českého hokeje. Šest z nich (Grenoble, St. Moritz, Sarajevo, Albertville, Innsbruck a Sapporo) jsou více jak 30 m2 velká dvoulůžková apartmá. Sedmé a osmé apartmá jsou dvouložnicová a jsou určena těm nejnáročnějším klientům a obě mají kolem 100m2. Zajímavostí apartmá Albertville je zachycení majitele hotelu na fotografii z rozhodujícího zápasu československé hokejové reprezentace při utkání v roce 1992 na olympijských hrách.

podkrovi podkrovi_2 podkrovi_3

Váš prožitek na hotelu umocní bohatá snídaně s denně čerstvým chlebem z domácí pekárny a mísa čerstvého ovoce na pokojích. Ke zvýšení Vašeho komfortu jsou na všech hotelových pokojích umístěna relaxační polohovací křesla, každý pokoj disponuje vlastním DVD přehrávačem. Filmy jsou k dipozici na hotelové recepci k zapůjčení ZDARMA!

kuchyn_150px stul_150

Opravdovou chloubou hotelu je zahrada sevřená dvojicí městských hradeb, která slouží hostům k dokonalé relaxaci od každodenního shonu. Pro hosty hotelu je k dispozici vířivá vana a příjemné posezení v altánu s krbem s možností grilování.

pokoj_2 whirlpool_200px

Hotel PUK je členem nové hotelové sítě BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLFBOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF

Otevřen nový Golf resort Beroun! Překrásné 18-ti jamkové golfové hřiště v Berouně čeká na Vaši návštěvu.

Fotogalerie

Napsat komentář