Hotel Stein

ROMANTICKÝ POBYT V HOTELU STEIN
RELAXAČNÍ POBYT V HOTELU STEIN

Hotel Stein najdete v obci Skalka u Chebu ve směru Cheb – Libá v malebném prostředí přehrady Skalka.

hotel_stein hotel_noc_2 hotel_noc

V hotelu vás rádi obslouží v restauraci, cowboy-baru a v letní sezóně také na zahradní terase. Nabídnou vám tradiční českou kuchyni a přivítají na „Mexických dnech“, které pravidelně pořádají. Restaurace Stein je ideálním místem pro pořádání rodinných oslav, společenských večírků, firemních akcí a svateb.
Nabízí ubytování po celý rok, a to ve  2, 3-lůžkových a rodinných pokojích zařízených v různých stylech, od venkovského až po luxusní.  Hosté mají připojení k internetu zdarma.

Komplex Stein je předurčen zejména pro sportovní aktivity. Nabízí možnost vyjížděk na koních, zapůjčení motorových čtyřkolek a jízdních kol či lodiček k projížďkám po přehradě Skalka.

V případě, že přijedete vlakem či autobusem, Vás rádi, po předchozí dohodě, vyzvednou na zastávce ČD nebo ČSAD.
Je možné zapůjčit si sportovní potřeby a náčiní (horská kola, míče a jiné).
Pro Vaše děti je k dispozici dětské hřiště a malá zoologická zahrada.

Dlouhý večer si můžete zkrátit zapůjčením společenských stolních her a časopisů.

Přáním hotelu je poskytnout svým hostům co nejkvalitnější služby, a přispět tím ke  spokojenému pobytu v hotelu a restauraci Stein

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), televizí a minibarem. Možnost zapůjčení dětské postýlky i hraček pro děti.

Wellness


Využijte nabídku relaxace v příjemném a klidném prostředí rodinného hotelu Stein

Příjemná atmosféra v pivních, bylinných nebo senných koupelích Vám dodá novou
energii a sílu. Tyto koupele jsou nejen velmi příjemné a uvolňující ale také účinné.

– whirlpool
– finská sauna
– římské aroma lázně
– sauna Stein – danárium
– relaxační místnost
– softbar
– pivní koupele Stein
– bylinné a senné koupele Stein
– sportovní a regenerační masáže
– terapeutická cvičení

Finská sauna je horkovzdušná lázeň při teplotě vzduchu kolem 75-90°C při velmi nízké relativní vlhkosti 10-15%. Odstraňuje nečistoty z těla, a pomocí látkové výměny pomáhá očistit tělo od zplodin obsažených v potu.

Sauna Stein – kombinace sauny a parní lázně. Teplota této sauny je mezi 45 a 65 stupni Celsia. Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty ve finské sauně, pro astmatiky a ty, kdo mají problémy s dýchacími cestami. Mezi další blahodárné účinky patří také zlepšení pohyblivosti a zmírnění lehkých revmatických potíží

Římská aroma lázeň – Pocení ve vodní páře s vonným koncentrátem při různých teplotách mezi 35° a 60°C. Vlhkost vzduchu je takřka 100%. Čistí kůži, uvolňuje
nervy a svaly.
Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty v klasické sauně.

Restaurace

Stylová restaurace nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyní. Můžete si vybrat z mnoha druhů jídel a nápojů. Za pěkného počasí Vás rádi obslouží na terase, kde můžete vychutnávat chvíle odpočinku a třeba si sami grilovat maso.

Nejen gurmáni, ale i znalci vín si přijdou na své. Jedná se o vína moravská i zahraniční jako Rulandské bílé, Moravský muškát, Mikulovické zámecké, Veltlínské zelené …

Kapacita restaurace je 44 míst. V restauraci není dovolenou kouření.

Cowboys & Bikers bar

Chcete se na chvíli ocitnout na divokém západě? Vlastníme certifikát oficiálního hotelu a restaurace Gold Wing klubu Czech Republic .

Fotogalerie

Napsat komentář