Hotel Tommy

Hotel Tommy Náchod je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších hotelů v mezihoří Krkonoš a Orlických hor. Je umístěn v centru malebné příměstské části Náchoda – Babí. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí komplexní ojedinělé služby spojené s ubytováním, stravováním, relaxací a odpočinkem.

hotel_2_150 priroda_150

V regionu známém jako Kladské pomezí naleznete při cestách za poznáním mnoho historických památek, přírodních krás a kulturních zajímavostí. Vaši cestu do pohádkové a turisticky zajímavé oblasti přivítá atmosféra rodinného hotelu. Můžete zde prožít romantický pobyt spojený s návštěvou kraje literátů, dějinných událostí a něžné poezie.

Čtyřpodlažní hotel Tommy Náchod je svým architektonickým řešením a spektrem poskytovaných služeb předurčen pro universální využití – od rodinných pobytů až po firemní a kongresové akce spojené s relaxací a odpočinkem v našem wellness centru.

Ubytování

K Vašemu pohodlí poslouží převážně 30 dvoulůžkových luxusních pokojů zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu. Pokoje jsou rozděleny do kategorie economy class, standard class a superior class. Romantické podkrovní pokoje nabízejí překrásný výhled na česko – polskou hranici s podhůřím kladské kotliny. Všechna lůžka na pokojích jsou plnohodnotná a maximálně pohodlná. Vybavení pokojů dále zahrnuje TV – LCD se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou a pevné připojení na internet. Koupelny se sprchovým koutem a WC  jsou samozřejmostí. Pro rodiny s dětmi je možné předem objednat dětskou postýlku. Hotel je řešen jako bezbariérový s výtahem.

pokoj_150 pokoj_2_150

Wellness & Relaxace

Hotel Tommy nabízí svým hostům nové pojetí relaxace a odpočinku v oblasti Náchodska. Jedná se o nabídku luxusního ubytování včetně doprovodných hotelových a relaxačních služeb, spojených s vlastním wellness centrem. Hotelový wellness je připraven nabídnout Vám celou řadu programů pro upevnění Vašeho zdraví, zlepšení kondice a pozvednutí sebevědomí. Relaxační procedury Vám doporučí diplomovaný hotelový masér. Nabízíme Vám nejen sportovní a rekondiční masáže, ale také relaxační masáže lávovými kameny, medové masáže, aroma masáže, apod.
Je možné využít relaxační koupele ve vířivé vaně whirlpool s teplotou 33°C.K dispozici je Vám také hotelový krytý bazén.

whirlpool_150 whirlpool_2_150

Restaurace

Ve vstupní hale Vám nabízíme příjemné posezení u našeho lobby baru, kde je možné využít servis studené kuchyně se širokou nabídkou sendvičů, kávy a sladkých dezertů. Příjemná a útulná restaurace v rustikálním stylu s kapacitou 30 míst Vám nabízí stravování formou polopenze: snídaně bufet nebo á la carte, a večeře – výběr jednotného menu nebo bufet, k dispozici je i á la carte výběr z mezinárodních specialit spolu se širokým výběrem kvalitních vín.

restaurace_2_150 restaurace_150

Exkluzivní nabídku Vám připraví hotelový šéfkuchař, který je specialistou na úpravu středomořských ryb v moderním pojetí.  Nabídku pokrmů a nápojů Vám odprezentuje profesionální team hotelu Tommy. K dispozici je Vám jídelní lístek, nápojový lístek, vinný lístek, wellnessbar lístek a lobbybar lístek.

Napsat komentář