Padá na vás nepříjemná únava? Nechte se rozmazlovat na víkendovém pobytu

Orea Vital Hotel SklářPřestože prázdniny a období letních dovolených je za námi, správný čas na relaxaci je pořád. Nezbývá vám dost volných dnů pro sebe? Nevadí, využijte víkendové pobyty, kde určitě zapomenete na nepříjemný stres a problémy všedních dnů a dopřejete si všechny výhody víkendových balíčků.

Na oblíbené víkendové pobyty pro dva vyrazte třeba do hor – nadýchat se čerstvého vzduchu a nechat se hýčkat. Ideální k tomu jsou Krkonoše, ale i Krušné hory.

Zajděte si na túru a den zakončete například u krbu

V Krkonoších navštivte Orea Resort Sklář, který se nachází přímo v Harrachově. Dopoledne po vydatné snídani, jež nabízí kombinaci české a mezinárodní kuchyně zaměřené na zdravá a vyvážená jídla, se můžete vydat na túru, či se alespoň projít v přilehlém lese. Navíc zdarma obdržíte Harrachov card, speciální věrnostní kartu, díky které získáte slevy na služby i mnoho dalších výhod.

Následně zanechte své tělo hýčkat v Relax & Care centru, absolvujte antistresovou masáž hlavy, aromatickou perličkovou koupel, rašelinový obklad či částečnou masáž zad a šíje.

Večer budete moci strávit se skleničkou vína u krbu, či si dát vybrané doutníky, točený Budvar a koktejly i zahrát si biliár. K dispozici je vám po celý víkendový pobyt jedinečný Pool Bar.

Nejdříve sport, potom řádný odpočinek

Pokud vás více zajímají Krušné hory, dopřejte si odpočinek v luxusním hotelu Nástup, jenž se nachází přímo v centru Skiareálu Klínovec. Také víkendové pobyty pro dva v tomto hotelu nabízejí nadstandardní komfort, příjemné sportovní vyžití a zdravou stravu.

Krušné hory jsou vhodné pro turistiku i cykloturistiku, jízdní horská kola a hole na nordic walking si zdarma zapůjčíte přímo v hotelu. U hotelu se také nachází tenisový kurt, minigolf, hřiště na petanque a ruské kuželky.

Po sportu si odpočinete v krytém bazénu s vodopádem a masážními tryskami. Součástí víkendového balíčku je hydromasáž, infrasauna a částečná masáž. Kombinace sportu a následné relaxace je pro člověka unaveného z pracovního vytížení to nejlepší.

Napsat komentář