Potěště svoji vyvolenou a vezměte ji na romantický pobyt!

romantický pobytChtěli byste vaši partnerku či manželku potěšit? Nebo si nevyhnutelně potřebujete „něco vyžehlit“ a nevíte jak? Oba dva případy mají stejné – velmi efektivní – řešení. Pokud s vaší ženou vyrazíte na romantický pobyt, určitě ji překvapíte a potěšíte tak, že vám odpustí cokoliv. Máme pro vás hned 2 možnosti na speciální romantické pobyty.

 

  1. Romantický pobyt v jižních Čechách pod zámkem Hluboká v hotelu Podhrad ****

Jižní Čechy patří mezi nejoblíbenější místa České republiky, protože nabízí krásnou přírodu a celou řadu historických míst s okouzlující atmosférou. Měli byste s vaší ženou vyrazit na romantický pobyt pro dva do hotelu Podhrad ****, který leží kousek od malebného zámku v Hluboké nad Vltavou. Těšit se zde můžete na ubytování v luxusním hradním/knížecím pokoji, ve kterém na vás bude čekat překvapení nejen v podobě lahve sektu, užijete si i romantické chutné menu. Tento romantický pobyt zahrnuje i projížďku kočárem a jednorázový vstup do wellness spa RRC. Zažijete zde okamžiky pohody a romantiky, kdy si budete moci užívat jeden druhého.

  1. Romantický pobyt v lázních Karlovy Vary v hotelu Lafonte ****

Historické město Karlovy Vary je pro romantické pobyty velice ideální. Nabízí půvabné kolonády, které jsou lemovány kavárnami, takže stačí vyrazit na procházku a kouzlo města vás pohltí. Pokud si chcete pobyt užít plnými doušky, doporučujeme romantický pobyt pro dva v hotelu Lafonte ****, který nabízí luxusní ubytování v klidné části města. Romantický pobyt kromě ubytování v tomto hotelu zahrnuje například: večeři při svíčkách, vstup do soukromé sauny nebo whirlpoolu, projížďku kočárem aj.

Radíme vám dobře – pokud vaši vyvolenou chcete skutečně potěšit, vyrazte na společný romantický víkend! Další nabídky najdete na romantické pobyty pro dva.