Přivítejte jaro na Šumavě

Hotel Srní

Šumava patří k nejkrásnějším koutům naší země. Úžasná skoro panenská příroda sem každoročně přiláká tisíce návštěvníků. Jedním z nich můžete být i vy. Její krásy můžete poodhalovat pěšky či na kole. Šumava je totiž protkána poměrně hustou sítí pěších tras a cyklotras. Některé z nich vedou i do sousedních zemí.

Ubytovat se můžete v jednom z nelépe vybavených Wellness hotelů na Šumavě, v hotelu Srní. Hotel Srní se nachází na okraji centra obce Srní, což prakticky znamená, že budete ubytování v samém středu této úžasné přírody. Samotná obec byla založena počátkem 18. století. Dosud se zde nacházejí tradiční horské roubované chalupy, které mají kamennou podezdívku a stěny chráněné šindelem. Významným pamětným místem obce je Klostermannova chalupa. V ní poměrně často pobýval spisovatel Karel Klostermann. V blízkém okolí se nachází památky jako Vchynicko-terovkský kanál pro dopravu dřeva, Klostermannova vyhlídka a technická památka Čeňkova pila.

Hotel Srní je ve zdejším okolí unikátní, protože disponuje relaxačním, sportovním a konferenčním zázemím. Ve spojení s polohou je to jasná volba pro každého, kdo chce na Šumavě zažít něco nevšedního a nezáleží, zda je zrovna léto či zima.

Hotel Srní Hotel Srní

Hotel je tvořen hlavní budovou a dependancí. Každý pokoj hotelu Srní je vybaven kompletním hygienickým zařízením se sprchovým koutem, barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem a rádiem. Pokoje jsou nekuřácké. Většina pokojů má i balkón.

Hotel Srní Hotel Srní

Hotel se pyšní i výbornou kuchyní, která hostům nabízí české i zahraniční speciality. V hotelu je restaurace, hotelová restaurace, Lobby bar, Bowling bar, Pool bar a terasa. V dependanci se nachází restaurace s terasou. Pobyt zpříjemňují služby jako 25metrový bazén, bowling, fitness, kulečník, sauna, masáže, stolní tenis, lezecká stěna, trampolína, dětská hřiště a dětská herna, PC koutek, půjčovna kol, turistické a cykloturistické služby.

Neváhejte a rezervujte si romantický pobyt v jednom z nejlépe vybavených hotelů na Šumavě.

Napsat komentář