Hotel Albatros Relax****

Hotel Albatros Relax**** najdete v klidné části města Prachatice, které leží v jihozápadní části České republiky, nedaleko Českého Krumlova, Českých Budějovicích, Strakonic a hraničních přechodů do Rakouska a Německa. Patří do oblasti Jihočeského kraje a Šumavy. Hotel poskytuje komfort nejen pro turistické pobyty, školení, prezentace firem, konference, ale i pro ty, kteří přijíždějí do města s bohatou historií a společenským životem za obchodem či návštěvou přátel. Hotel je výborným výchozím bodem pro objevování krás Šumavy.

Hotel Albatros Hotel Albatros

Mezi hlavní přednosti hotelu patří bezpochyby klidné a útulné prostředí. Najdete u nás vše pro pohodový odpočinek i nerušené obchodní jednání. Pro hotelové hosty je k dispozici také relaxační a sportovní zóna hotelu, klimatizovaná restaurace se zimní zahradou, ve které jsou podávány snídaně. Obědy a večeře si mohou hosté v letních měsících vychutnat také na venkovní terase.

Bazén whirlpool

Hotel má k dispozici 39 pokojů s kapacitou 110 lůžek. Všechny pokoje mají pohodlné vybavení, SatTV, telefony s přímou volbou, koupelnu se sprchou a WC. Dvojlůžkové pokoje jsou buď s oddělenými postelemi (slouží i jako jednolůžkový pokoj) nebo s manželskou postelí. Apartmá se skládá ze dvou místností a to z ložnice (s manželskou postelí) a z obývací části, kde jsou možné také dvě přistýlky, jak pro děti, tak pro dospělé osoby. Některé dvoulůžkové pokoje mají balkón, každé apartmá má malou terasu. Jedno apartmá je bezbariérové. Dále hotel disponuje třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji. Možnost zapůjčení postýlky pro děti, možnost hlídání dětí, hotel se může pochlubit certifikátem BABY FRIENDLY.

Pokoj

Osvětlené parkoviště pro osobní automobily i pro autobusy přímo u objektu je celoročně udržované a pro ubytované hosty je bez poplatku. Poloha hotelu je na okraji města, přesto zhruba 1000 m od centra, autobusového a vlakového nádraží.

Součástí hotelu Albatros je klimatizovaná restaurace Pohoda, přístupná nejen pro hotelové hosty. V příjemném prostředí je pestrý výběr jídel, salátů, těstovin, steaků, bezmasých a dětských pokrmů. Zajištění snídaní, obědů, večeří. Restaurace je pro Vás otevřena od pondělí do neděle, od 10 do 22 hodin.

Restaurace Restaurace

Restaurace má kapacitu až 160 osob. Její součástí je zimní zahrada, částečně využívaná jako snídaňová místnost, dětský koutek „Tee Pee“, letní venkovní terasa s výhledem do okolí, navazující na dětské hřiště „Pirátskou loď“ a velký salonek pro pestré společenské a firemní akce. Prostor restaurace je nekuřácký.

Tee pee Prolejzačky

Hotelový komplex nabízí také sportovní a relaxační vyžití pro ty, kdo potřebují načerpat nové síly nebo chtějí aktivně odpočívat, dále má areál skvělé zázemí pro rodiny s dětmi – dětský vnitřní koutek, dětské venkovní hřiště s přilehlou travnatou plochou s dřevěnými atrakcemi (vrak ztroskotané plachetnice, rozhledna, tunel do neznáma…..), to vše je k dispozici, nejen pro hotelové hosty, ale i pro veřejnost.

squash

Sportovní vyžití nabízí dva squashové kurty od výrobce ASB, které jsou špičkové kvality (certifikát WSF, ČASQ), plně klimatizované, dále půjčování raket, míčků, obuvi, prodej sportovních potřeb na squash včetně oblečení.

Pro relaxaci nabízí hotel následující masáže:

  • Filipínské masáže
  • Magic Hot Stones ( masáž lávovými kameny )
  • Havajská Lomi Lomi
  • tradiční thajské masáže
  • Jedinečná Thai Spa … a další

Hosté mohou využít aktuální hotelové akce na masáže dle momentální nabídky.

masáž Thajské masáže

V hotelové wellness zóně mohou hosté využít privátních vstupů do bazénu (7x3m) s vířivkou (37°), nebo mohou navštívit prostor sauny až pro 8 osob. Do wellness zóny je možné objednat si nápoje na recepci. Volné vstupy do hotelové wellness zóny pro hosty hotelu jsou dle určených časů hotelu zdarma.
Možnost platby platebními kartami Diners Club, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, Maxkarta.

Fotogalerie

Napsat komentář