Romantický pobyt na Moravě v luxusním hotelu Savannah ****

Hotel SavannahZnojemsko je úrodný a krásný kraj nacházející se při samé hranici s Rakouskem. Jde o vinařský kraj a tak se není co divit, že je tu značné množství vinic a i ovocných sadů. Naleznete tady divokou a nespoutanou krajinu, historické památky, v městech galerie umění, renesanční vodní mlýn, nejstarší přehradu ve střední Evropě, muzeum motocyklů, ale hlavně výborné víno. Znojemsko je známé skvělými bílými víny.

Ti, kdo milují nakupováni, budou nadšeni z komplexu obchodů a megamarketů nacházející se mezi hraničními přechody Hatě a Kleinhaugsdorf.

Milovníci přírody určitě zavítají do jediného moravského národního parku Podyjí. Jde o nejmenší národní park u nás. Rozkládá se podél řeky Dyje.

Ti, co milují historii a památky, určitě navštíví znojemskou rotundu, znojemské podzemí, Loucký klášter ve Znojmě, radniční věž Znojmo, Jihomoravské muzeum nacházející se v budově bývalého kláštera, znojemský hrad, pohádkový barokní zámek Vranov nad Dyjí a hrad Bítov.

V oblasti naleznete řadu ubytovacích zařízení, ale jen málo z nich se může rovnat kvalitě a šíři služeb hotelu Savannah deluxe. Hotel se nachází v blízkosti středověkého města Znojma. Je to moderní mezinárodní hotel nabízející komfortní ubytování, vysokokapacitní kongresové centrum, restauraci, bar, wellness, fitness, svatby, Ajurvédu. Hotel má vlastní parkoviště. V nabídce naleznete plno zajímavých víkendových pobytů. Určitě doporučujeme vyzkoušet jejich romantický ajurvédský pobyt.

Hotel se může pochválit 70 komfortními dvoulůžkovými pokoji a 6 luxusními apartmány. Ochutnat zde můžete jak české, tak i zahraniční speciality. V baru můžete okusit světoznámé koktejly a nápoje.

Hotel Savannah  Hotel Savannah

V hotelu se nachází wellness & spa centrum. Centrum je vybaveno plaveckým bazénem, saunou, parní lázní, kardiofitness centrumem, ajurvédskou wellness masáží a vyzkoušet zde můžete skoro všechny procedury spojené Ajurvédou. Hoteloví hosté mají do centra vstup zdarma.

V blízkosti hotelu se nachází prostory American Chance Casino Route 59, kde se lze bavit až do ranních hodin.

Kompletní nabídka pobytů na www.vikendovepobyty.eu a www.romanticky-pobyt.cz