Užijte si Velikonoce v náručí vzkvétající přírody!

Hotel VidlyPřivítejte jarní sezónu v nádherné přírodě Jeseníků a načerpejte z okolní svěží zeleně dostatek energie pro to nejlepší vykročení po zimě! Hotel Vidly ve stejnojmenné horské osadě se o Velikonocích změní ve vaši privátní oázu klidu a odpočinku. Nenechte si to ujít!

Proč si vybrat wellness pobyt?

Už vás nebaví trávit Velikonoce úmornými domácími povinnostmi nebo vyrážet na stále stejné túry po okolí? Pak na nic nečekejte a vyzkoušejte úchvatnou nabídku wellness pobytů, jež se v posledních letech stávají stále oblíbenější formou dovolené.

Wellness pobyt můžeme do češtiny přeložit jako odpočinkový či relaxační. Jeho cílem je poskytnout návštěvníkovi maximální míru kvalitního odpočinku. Díky tomu se milovník wellness vrací do následného pracovního kolotoče odpočatý a plný vitality. Wellness velikonoční pobyty v sobě běžně obsahují takové procedury jako jsou masáže nebo návštěvy lukrativních bazénů. Svou dovolenou ale můžete trávit také aktivním způsobem. Ty nejlepší hotely proto svým návštěvníkům předkládají i širokou nabídku různých sportovních činností.

Pobyt v samotném srdci Jeseníků vás dokonale vzpruží

Wellness hotel Vidly leží přímo v samotném srdci nedotčené, nádherné přírody. Výhled z okna zavede návštěvníky přímo do nedalekého lesa a útulné pokoje v optimistických barvách jim umožní cítit se doslova jako doma. Velikonoční pobyt v hotelu Vidly je určen i pro děti. V rámci velikonočního balíčku jim obsluha přichystá k první večeři čokoládové překvapení, zatímco rodiče si mohou užívat vynikajícího welcome drinku. Bohatá horská snídaně a večeře podávaná formou menu uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Restaurace je zařízená velice stylově, nechybí tu krb, bar a dřevěná galerie.

V ceně je zahrnuto i neomezené využití whirlpoolu. Využít lze i jakoukoliv z nabízených masáží, saunování či pobyt ve vířivce. Na výlet můžete vyrazit třeba do blízkého Vrbna pod Pradědem či do romantického prostředí klimatických lázní Karlova Studánka. Nenechte se omezovat pracovním shonem a udělejte si o prodlouženém velikonočním víkendu chvilku jen pro sebe. Určitě se vám to několikrát vrátí.

Kompletní nabídka velikonočních pobytů na http://www.vikendovepobyty.eu/velikonocni-pobyty/