Wellness pobyty pro vaši pohodu

Stres a únava se současnému člověku vyhýbají dost těžko. Kvalitní odpočinek by si nikdo neměl odpírat, pokud nechce skončit s poškozeným zdravím. Naštěstí se v současné době dá věnovat různým sportovním a kulturním aktivitám, které vás odpoutají od všedních starostí. Příjemnou změnou pro vás může být wellness pobyt v pěkném prostředí a s prvotřídními službami. Při nedostatku času si můžete dopřát jenom víkend, i tak se vaše tělo stačí probrat z náporu uspěchaných dnů.

Co nabízejí wellness pobyty?

Pobyty s wellness službami se vám postarají o tělo i o duši. Většina z nich je umístěna blízko pěkné přírody a není problém se vydat na pěší procházky, oddávat se cykloturistice, plavání, lyžování, sportu nebo kulturním akcím. Jakmile se vrátíte zpět do hotelu, budou vás tam hýčkat podle potřeby. Moravský Hotel & Wellness Kopanice **** má pro své hosty připraveny speciální relaxační pobyty, kde kromě ubytování a skvělého jídla získáte neomezený vstup do wellness s bazénem, zimní zahradou, saunou, whirpoolem, fitness centrem. K maximálnímu uvolnění pomůže i hydromasážní vana nebo regeneračně-relaxační masáž.

Relaxační pobyt v hotelu Lafonte Karlovy Vary nadchne všechny příznivce proslulého lázeňského města.  Kromě komfortního ubytování v pokojích s moderním zařízením očekávejte nabídku služeb balneo a relax centra s vnitřním bazénem, saunou, whirlpoolem, kosmetikou a kadeřnictvím. Vašemu tělu prospějí zábaly s rašelinou, medem nebo parafínem a nemohou chybět ani koupele s karlovarskou vřídelní solí.

Pro zájemce o Krkonoše je připraven horský hotel OREA Vital Hotel Sklář v Harrachově, kde si užijete luxusní pobyty s využitím služeb wellness a relax centra. K dobré pohodě nebude chybět vynikající česká i zahraniční kuchyně, možnost sportovních aktivit v okolí či posezení u krbu.

Kompletní nabídku naleznete na http://www.vikendovepobyty.eu