Wellness & Spa Hotel Ambiente

Pokud hledáte aktivní dovolenou, wellness víkend či lázeňské léčení, každý den po celý rok nabízí Wellness a Spa Hotel Ambiente**** nezapomenutelný pobyt.

Čtyřhvězdičkový Wellness a Spa Hotel Ambiente leží v bezprostřední blízkosti Vřídla a kostela sv.Máří Magdalény, v samém centru lázeňské části Karlových Varů – nejvýznamnějších a mezinárodně známých lázní lázeňského trojúhelníku, položených v hlubokém a zalesněném údolí řeky Teplé. Místní minerální prameny jsou využívány v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými metodami.

Jedinečná atmosféra, příjemný a kvalitní odpočinek

V hotelu Ambiente si můžete vybrat z 31 elegantně vybavených dvoulůžkových pokojů a 8 vkusně zařízených dvoulůžkových Junior Suites, z čehož jeden je přizpůsoben pro tělesně postižené hosty. Pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitní televizí, minibarem, fénem a trezorem.

V hotelové restauraci nabízíme nejen speciality české a mezinárodní kuchyně, ale i dietní stravování v rámci léčebného programu či wellness kuchyni a to vše v příjemné atmosféře a stylovém prostředí.

Příjemný relaxační a léčebný MediRelaxCenter je přímou součástí hotelu a nabízí klientům široké spektrum wellness, relaxačních a lázeňských programů. Můžete podstoupit klasickou lázeňskou léčbu nebo wellness program – individuálně připravené masáže, koupele, beauty nebo relaxační programy, vše pod profesionálním dohledem našeho lékaře a zdravotního personálu. Z dalších procedur jmenujme například floating, saunu, whirlpool, masáž horkými kameny či aroma kabinu.

Kvalifikovaný personál, lázeňské a Wellness programy, lékařská kompetence spolu s ubytováním na vysoké úrovni Vám přinese nezapomenutelný pobyt plný duševní a fyzické pohody.

Fotogalerie

Napsat komentář